Wiadomości

Nowy Rok – nowe porządki z Samsung

Nowy Rok to taki moment, w którym zastanawiamy się nad zmianami na lepsze. Zmiany te mogą obejmować codzienne domowe udogodnienia, które pomogą nam zaoszczędzić cenny czas i energię, które możemy poświęcić najbliższym i naszym pasjom. Poznaj urządzenia AGD Samsung, dzięki którym z łatwością zarządzisz obowiązkami i utrzymasz dom w czystości.

Lodówka, w której wszystko się zmieści

Chcesz ograniczyć marnowanie żywności w swoim gospodarstwie domowym nie martwiąc się jednocześnie o stałe uzupełnianie zapasów? Odpowiedzią są nowe lodówki Samsung Grand+ z technologią SpaceMax™, które oferują pojemność aż do 385 litrów przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych. To oznacza, że możesz robić większe zakupy, które starczą na dłuższy czas, bez obaw o to, czy wszystko się zmieści. Jednocześnie, zaawansowane technologie All-around Cooling i Metal Cooling, zadbają o to, aby przechowywane produkty dłużej zachowały swoją doskonałą świeżość i wartości odżywcze. W nowych lodówkach Samsung Grand+ zastosowano wiele zaawansowanych technologii, takich jak szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+ i komora zero Optimal Fresh+, przez co zapewniają one idealne warunki do tego, by żywność dłużej pozostała przydatna do spożycia, a jednocześnie pomaga zachować świeżość nawet łatwo psujących się artykułów. Dzięki lodówce Samsung Grand+ planowanie posiłków, także podczas wprowadzania nowej diety, będzie znacznie łatwiejsze.

Piekarnik z funkcją pieczenia dwóch potraw jednocześnie

Jeśli potrzebujesz przygotować jednocześnie fit danie z piekarnika i obiad dla dzieci, a ograniczeniem jest praca w trybie home office, marka Samsung przychodzi z idealnym rozwiązaniem. Dzięki piekarnikowi Samsung Dual Cook Flex™ upieczesz dwa dania w tym samym czasie, w odmiennych trybach i temperaturach. Jakim sposobem? Specjalny separator dzieli komorę urządzenia na dwie części nie dopuszczając do mieszania się zapachów, więc możesz piec jednocześnie tak różne potrawy jak łosoś z warzywami czy aromatyczna pizza, doglądając ich z osobna dzięki dzielonym drzwiom Flex Door. Dzięki tej rewolucyjnej konstrukcji piekarnika Dual Cook Flex™ można przygotowywać bardziej różnorodne posiłki, a także desery na które zwykle nie starczało już czasu. To urządzenie na którym zyskują wszyscy domownicy.

Kuchenka mikrofalowa – szybki sposób na przygotowanie obiadu lub deseru

Chcesz przygotować grillowanego indyka lub apetyczny deser, a piekarnik jest zajęty? Możesz skorzystać z kuchenki mikrofalowej Samsung, która opiecze mięso na chrupko używając minimalnej ilości oleju. Ponadto, z funkcją Home Dessert, możesz przygotować ciasto w filiżance czy chrupiące przekąski z owocami – wystarczy, że wybierzesz jeden z zapisanych w urządzeniu programów. Bardzo przydatna będzie także funkcja Quick Defrost, dzięki której w mgnieniu oka rozmrozisz produkty potrzebne do przygotowania posiłku. Mikrofalówka Samsung, mająca do zaoferowania tak wiele przydatnych funkcji, z pewnością stanie się strategicznym urządzeniem w każdej kuchni.

Inteligentna pralka – noworocznych porządków czas start

 Gruntowne porządki rozpoczynamy często od zdjęcia i uprania firanek, a także koców, narzut i wszelkich tekstyliów, na których gromadzi się kurz. Tymczasem domowe życie toczy się zwykłym trybem i na bieżąco przybywa ubrań, które musimy wyprać. Dzięki nowym pralkom i suszarkom Samsung AI Control wyposażonym w technologię Quick Drive™ uporasz się z górą prania nawet dwa razy szybciej[1]. Wyjątkowy panel AI Control zapamiętuje preferowane ustawienia użytkownika i przy następnym cyklu prania sugeruje te najczęściej wybierane, bez konieczności ustawiania parametrów od nowa Co więcej, umożliwia zdalne włączanie pralki poprzez aplikację SmartThings[2], więc możesz w prosty sposób zarządzać praniem z innego pokoju.

Odkurzacz i oczyszczacz powietrza – dokładne usuwanie kurzu

W Nowym Roku nie unikniemy sprzątania i odkurzania, ale możemy robić to znacznie przyjemniej i efektywniej. Niezastąpioną pomocą będzie bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ o mocy aż do 550W oraz z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA, który wyłapuje aż do 99,99 %[3] mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się z powrotem na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu oczyszczacza powietrza możemy znacznie opóźnić ponowne osadzanie się kurzu w domowym otoczeniu, ale to nie wszystko. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Teraz możesz cieszyć się naprawdę czystą i bezpieczną dla zdrowia przestrzenią.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent!

Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości zarządzania z poziomu aplikacji, a także zastosowaniu szeregu zaawansowanych technologii, urządzenia domowe Samsung pomogą w realizacji noworocznych celów. Obowiązki domowe, takie jak sprzątanie, gotowanie czy pranie, przebiegną znacznie szybciej, pozostawiając więcej czasu na to, co chcesz lub lubisz robić najbardziej.

Trwająca promocja to doskonała okazja do tego, aby zdecydować się na zakup oczyszczacza powietrza Samsung lub odkurzacza Samsung Jet™. Dodatkową korzyścią z zakupu jest wyjątkowy prezent od marki:

  • Przy zakupie odkurzacza Samsung Jet™ – modele 90, 75 i 70 – stacja czyszcząca, dodatkowa bateria lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu. Przy zakupie Samsung Jet 70 dostępnym prezentem jest zestaw akcesoriów.
  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza – modele AX90, AX60, AX47, AX40, AX34 – dodatkowy filtr (w przypadku modelu AX90 dwa filtry). Z takim zestawem nie musimy się martwić o zakup nowych filtrów przez okres nawet 2 lat.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

Obie promocje rozpoczynają się 2 listopada 2020 roku. Promocja odkurzaczy Jet™ obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Promocja oczyszczaczy powietrza Samsung obowiązuje do 31 stycznia 2021 roku.

Related posts
Wiadomości

Jakie są najczęstsze przyczyny usterek w windach?

Windy są nieodłącznym elementem nowoczesnych budynków, umożliwiając szybki i wygodny transport…
Read more
Wiadomości

Zatarta granica działki - co robić?

W życiu każdego właściciela nieruchomości może pojawić się problem zatartej granicy…
Read more
Wiadomości

Dlaczego warto współpracować z producentem opakowań tekturowych?

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej oraz potrzeby zrównoważonego rozwoju…
Read more

Dodaj komentarz