Lifestyle

Kubki ceramiczne – jakie wybrać jako prezent reklamowy?

Kubki są zaliczane do grona najczęściej wybieranych upominków reklamowych od firm. Jakie z nich są obecnie dostępne w sprzedaży? Czym kierować się przy ich wyborze? Zobacz, na co powinno się zwrócić wtedy szczególną uwagę!

Firmowe kubki – uniwersalny gadżet z nadrukiem

Są praktyczne, niedrogie, mają też dużą przestrzeń do znakowania – te zalety powodują, że kubki ceramiczne są bardzo popularnymi gadżetami reklamowymi i wybierane są przez wiele firm.

Upominek jak kubki ceramiczne z nadrukiem może doskonale nadać się dla pracowników firmy, którzy mogą wtedy korzystać z niego na swoim stanowisku pracy. Również takie podarunki wręczane są kontrahentom i klientom, na przykład podczas różnych eventów jak konferencje, szkolenia, akcje promocyjne, otwarcia.

Rodzaje kubków reklamowych z nadrukiem

Kubki ceramiczne wykończone nadrukami są obecnie dostępne w wielu wzorach. Jakie z nich można wybrać u dostawców?

Najczęściej kupowane są klasyczne, proste kubki ceramiczne z nadrukiem, które mają zwykle pojemność 330-350 ml. Proste ścianki powodują, że można łatwo wykonać na nich nadruk. Kubki te oferowane są też w wielu kolorach, dlatego można dostosować je do kolorów firmowych.

Dostępne są równie inne proste kubki ceramiczne o konstrukcji lekko zwężanej do dołu, które mogą mieć różne pojemności.

Ciekawą propozycję stanowią kubki ceramiczne z nadrukiem z wewnętrznym, kontrastowym kolorem. Dzięki temu przyciągają wzrok i wyglądają bardzo efektownie.

Można także spotkać się z kubkami ceramicznymi o wyglądzie rustykalnym, retro, które przypominają stosowane kiedyś metalowe kubeczki.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie firm dostarczających kubki ceramiczne z nadrukiem? Do wyboru są kubki o nietypowych kształtach, kubki bez uchwytu, kubki z dodatkowymi elementami, na przykład z zaparzaczem lub z ceramiczną łyżeczką w zestawie, kubki termiczne, termo, które prezentują nadruk po wlaniu do nich gorącego napoju.

Dobierając kubki ceramiczne z nadrukiem, warto więc uwzględnić ich wygląd oraz dodatkowe funkcjonalności i przemyśleć, jakie z nich najlepiej sprawdzą się w firmie lub jako podarunek dopasowany do grupy docelowej.

Jak zamówić firmowe kubki ceramiczne z nadrukiem?

Zamówienie na kubki ceramiczne z nadrukiem można złożyć bez problemów w internecie. W sieci własne strony ma wiele firm, które zajmują się kompleksową realizacją tego typu zamówień.

Aby otrzymać kubki z nadrukiem, na przykład logo firmy, konieczne jest przekazanie do producenta projektu graficznego, a także uzgodnienie wszystkich kwestii związanych z wykonaniem kubków jak ich nakład, termin realizacji zlecenia.

Related posts
Lifestyle

Jak wybrać dobry sklep dla palacza?

Jak wybrać sklep dla palacza? Istnieje wiele akcesoriów do palenia suszu CBD, które są warte…
Read more
Lifestyle

Karmienie swoich pupili - jak wybrać odpowiednią karmę mokrą marki Wiejska Zagroda

Jako właściciel zwierzęcia chcesz mieć pewność, że twój ukochany futrzak otrzymuje najlepsze…
Read more
Lifestyle

Skuteczne zabiegi na cellulit

Cellulit to problem, który dotyka wielu kobiet bez względu na wiek i wagę. Najbardziej narażone…
Read more

Dodaj komentarz