Wiadomości

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A60EUW – niezwykle inteligentne działanie

Oczyszczacze powietrza od producenta sharp, to jedne z najchętniej wybieranych modeli. Nie ma się co dziwić, szczególnie, że japoński producent w branży działa już przeszło 20 lat, stale doskonaląc technologię i zaskakując swoich użytkowników niezwykłą skutecznością działania.

W dziale oczyszczacze powietrza od producenta sharp, znajdziemy wiele rożnych modeli, różniących się serią, wielkością, czy funkcja. To duży plus tego producenta, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Jesteś nad wyraz wymagającym klientem, czy też znajdziesz urządzenie dla siebie od sharp? Przekonaj się sam na przykładzie Sharp KC-G60EUW oczyszczacz, który spełni oczekiwania każdego.

Sharp KC-G60EUW oczyszczacz dla oczekujących więcej!

Oczyszczacze powietrza od producenta sharp z serii KC-G to bestsellery ze stajni Japończyka, dla osób oczekujących od urządzenia najlepszych osiągów, dużej wygody i funkcjonalności. Jednym z chętnie wybieranych modeli jest Sharp KC-G60EUW oczyszczacz z nawilżaczem.

Dlaczego polubisz ten model?

To przede wszystkim urządzenie do większych pomieszczeń, które pozwoli na skuteczne eliminowanie zanieczyszczeń, w pomieszczeniu nie przekraczającym 50m2, jego wydajność oczyszczania sięga 408 m 3/h, natomiast wydajność nawilżania 630ml/h, czyniąc ten model sharp bardzo wydajnym urządzeniem.

Najważniejszy w oczyszczaczu powietrza powinien być oczywiście sposób filtracji, w Sharp KC-A60EUW, zachodzi on wieloetapowo, usuwając z powietrza nawet bardzo drobne zanieczyszczania, w tym pochodzące ze smogu, natomiast jonizator, pozwala na eliminowanie z powietrza również patogenów. Jeśli powietrze w naszym pomieszczeniu jest zbyt suche, powinniśmy zdecydować się na model z funkcją nawilżania. Sharp KC-G60EUW oczyszczacz, został wyposażony w 3 litrowy pojemnik na wodę, co sprawia, że może długo i skutecznie regulować wilgotność w danym pomieszczeniu, bez naszego udziału, czyli konieczności uzupełniania pojemnika.

Sharp KC-G60EUW to oczyszczacz, któremu nie brakuje trybów pracy do wyboru, czujników oraz wskaźników, na szczególną uwagę zasługuje tryb nocny, pozwalający wyciszyć pracę urządzenia na tyle, że jest niemal niesłyszalne, a także tryb Plasmacluster Spot, przy pomocy, którego odświeżymy, np. szafę z ubraniami. Oczyszczacze powietrza od producenta sharp to jakość i najwyższa gwarancja, co potwierdza atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, to także skuteczna metoda w walce z alergenami, co z kolei potwierdził British Allergy Foundation Seal of Approval.

Sharp KC-G60EUW to oczyszczacz z funkcją nawilżania, możemy umieścić go w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu, a także w biurze, czy nawet gabinecie lekarskim. Tak zaawansowane urządzenie, w efektywny sposób oczyści powietrze z pochodnych smogu, ale również groźnych dla zdrowia patogenów, wszystko dzięki silnemu generatorowi jonów w Technologii Plasmacluster, którą opracował japoński producent. Oczyszczacze powietrza producenta sharp są nie tylko skuteczne, ale wygodne, funkcjonalne i bezpieczne. Czego chcieć więcej?

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Related posts
Wiadomości

Z czego powinien być wykonany zbiornik na sprężone powietrze?

Sprężone powietrze jest niezwykle wszechstronnym medium, które znajduje zastosowanie w wielu…
Read more
Wiadomości

Co wyróżnia krzesła w stylu skandynawskim?

Krzesła stylu skandynawskiego są obecnie jednym z najbardziej pożądanych elementów wyposażenia…
Read more
Wiadomości

Czym różnią się kontenery na gruz od pojemników na śmieci?

W dzisiejszych czasach, dbanie o środowisko naturalne i odpowiedzialne gospodarowanie odpadami…
Read more

Dodaj komentarz