Biznes i finanse

Walutomat Kantorem Online 2020!

Serwis wymiany walut Walutomat wygrał prestiżowy konkurs Invest Cuffs, zwyciężając w kategorii Kantor Online 2020. Nagroda ta to kolejne potwierdzenie dobrego roku dla Currency One: rozwoju przelewów międzynarodowych, członkostwa w SEPA i SEPA Instant, a także włączenia się do światowej sieci Ripple. 

Invest Cuffs to jedna z największych inicjatyw rynku inwestycyjnego w Polsce. Wygrana w tym konkursie to prestiż i potwierdzenie wysokiej jakości usług. W kategorii Kantor Online 2020 startowało pięć serwisów, a Walutomat zdobył najwięcej głosów w otwartym plebiscycie. To już drugi raz, kiedy ta platforma sięgnęła po to trofeum.

Poprzednią nagrodę Invest Cuffs Walutomat otrzymał w 2019 roku

– Miniony rok przejdzie do historii naszej firmy z wielu powodów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w tym trudnym dla wielu z nas czasie, zespół Walutomatu ciężko pracował, by rozwijać serwis i nawiązywać nowe partnerstwa. Zostało to docenione przez klientów – mówi Maciej Przygórzewski, dyrektor Działu Operacyjnego Currency One, operatora Walutomatu.

W ostatnich kilkunastu miesiącach Walutomat umożliwił klientom biznesowym nowe szybsze i tańsze rozwiązania dotyczące przelewów zagranicznych. Było to możliwe dzięki dołączeniu Currency One do sieci Ripple, oraz, jako pierwszy fintech w Polsce, do systemów SEPA i SEPA Instant.

Kongres Invest Cuffs jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych. W tym roku konkurs i gala wręczenia nagród odbyły się online.

Related posts
Biznes i finanse

Jak usługi kadrowe wpływają na satysfakcję pracowników?

Usługi kadrowe mają kluczowe znaczenie dla zarządzania zasobami ludzkimi w Twojej firmie.
Read more
Biznes i finanse

Szkolenia dla kadry HR - co warto wiedzieć?

Szkolenia dla kadry HR są nieodłącznym elementem rozwoju każdej organizacji. Kompetentni…
Read more
Biznes i finanse

Rozliczanie PIT dla przedsiębiorców - co warto wiedzieć?

Rozliczanie podatków to obowiązek każdego przedsiębiorcy, który prowadzi działalność…
Read more

Dodaj komentarz