Moda i uroda

Chlorofile – dlaczego są ważne w diecie?

Chlorofile są związkami chemicznymi, które występują głównie w roślinach, ale również w algach i niektórych bakteriach, co nadaje tym organizmom charakterystyczny zielony kolor. Dzięki swojej specyficznej budowie, podobnej do hemu zawartego np. w krwi człowieka, idealnie wchłaniają się do naszego organizmu i wspomagają transport tlenu, dzięki czemu nazywa się je „Zieloną krwią”. Poprzez to działanie pozytywnie wpływają na nasze zdrowie oraz urodę.

Jak chlorofile wpływają na nasze zdrowie i urodę?

Chlorofile wspierają nasz organizm w wielu różnych funkcjach. Przede wszystkim dzięki swojej budowie wspomagają krążenie i transport tlenu we krwi do każdej komórki w naszym ciele. Dlatego doskonale sprawdzają się w trakcie leczenia anemii. Ponadto mają działanie detoksykujące – oczyszczają nasz organizm z toksyn oraz wiążą i eliminują metale ciężkie, co może być cenną informacją dla palaczy, u których szkodliwe substancje z papierosów odkładają się między innymi w płucach. Ponadto regulują ciśnienie krwi, stymulują system immunologiczny i dodają energii niezbędnej w prawidłowym funkcjonowaniu każdego dnia. Wszystkie te zdrowotne efekty składają się też na poprawę wyglądu. Nasza skóra będzie bardziej ożywiona i promienna dzięki lepszemu krążeniu i natlenieniu komórek.

Skuteczna suplementacja kluczem dla zdrowia i urody

Chlorofile naturalnie występują w niektórych warzywach oraz owocach, takich jak takich jak sałata, szpinak czy jarmuż. Niestety ich stężenie w tego typu produktach jest niewielkie. By w pełni cieszyć się efektami jego stosowania, najlepiej sięgnąć po suplementację, która dostarczy odpowiednią ilość tego składnika. DuoLife Chlorofil ma wysoką zawartość chlorofiliny oraz chlorelli, które są pochodnymi chlorofilu. Dzięki temu zadbamy nie tylko o nasz układ krwionośny, ale również będziemy bardziej energiczni. W składzie znajdziemy też ekstrakt z jęczmienia i lucerny, które pozwolą na dostarczenie niezbędnych białek i błonnika, ale również wspomogą oczyszczanie organizmu z toksyn, a także wzmocnią układ immunologiczny w naszym organizmie.

Related posts
Moda i uroda

O czym musimy pamiętać przy wyborze butów do garnituru?

Teoretycznie znalezienie eleganckich butów do garnituru nie powinno być wyzwaniem, w praktyce…
Read more
Moda i uroda

Dla kobiet z charakterem

Pierwszy sklep Deni Cler w Polsce ruszył w 1991 r. w Warszawie, najnowszy właśnie otworzył się…
Read more
Moda i uroda

Jak osiągnąć życiowy balans?

Zdecydowana większość z nas pracuje osiem godzin dziennie. W zależności od specyfiki pracy…
Read more
Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Dodaj komentarz