Podróże

Leć do Dubaju liniami Emirates i odbierz całodniowy bilet do Aquaventure

Linie Emirates mają świetne wieści dla podróżnych z Polski, którzy tego lata planują spędzić wakacje w Dubaju. Każdy kto kupi bilet Emirates w terminie od 1 do 15 czerwca, na podróż do 30 września 2021 r. (włącznie), otrzyma całodniowy bilet do parku wodnego Aquaventure Waterpark i akwarium The Lost Chambers – jednych z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Dubaju. Aby otrzymać bilet wstępu, klienci muszą zarezerwować podróż na stronie emirates.com używając kodu promocyjnego AQUADAY lub za pośrednictwem biur podróży, które biorą udział w tej kampanii.*

Park wodny Aquaventure Waterpark oferuje słynne, bijące rekordy atrakcje i przejażdżki, a oprócz tego ponad 1 km prywatnej plaży, wspaniałe zjeżdżalnie wodne i place zabaw. W tym niezwykłym miejscu można skorzystać z najbardziej popularnych zjeżdżalni, np. Leap of Faith – 27,5-metrowej, przezroczystej rury otoczonej rekinami i płaszczkami, lub ekstremalnego zjazdu linowego przez cały park. Poszukiwacze mocnych wrażeń mogą bezpiecznie pływać w otoczeniu rekinów lub dokarmiać przyjazne płaszczki karbogłowe. Odwiedzający Atlantis Aquaventure mogą skorzystać z 34 atrakcji dla dorosłych, dzieci i rodzin, takich jak zjazd z Wieży Posejdona, Trident Tower, Splashers Lagoon i Splashers Cove, a także w Raging Rapids i Immortal Falls.

Kolejną atrakcją są szklane tunele akwarium The Lost Chambers znajdujące się w hotelu Atlantis, The Palm, przez które można podglądać życie morskiej flory i fauny. Można tu podziwiać rekiny, płaszczki, piranie, homary i małe koniki morskie, a to tylko kilka z wielu gatunków zwierząt, które tu żyją. Przypominające zaginioną Atlantydę podwodne tunele zabiorą gości w niezwykłą podróż do zaginionej cywilizacji, wraków statków i ruin.

W 10 pięknych salach można zobaczyć niezwykle barwną kolekcję przedstawiającą podwodne życie

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z promocji rezerwując lot do Dubaju od 1 czerwca do 15 czerwca 2021 r. w dowolnej klasie, na podróż od 1 czerwca do 30 września 2021 r. Bezpłatny bilet do parku wodnego Aquaventure Waterpark i akwarium The Lost Chambers uprawnia do całodniowego wstępu w godzinach otwarcia obiektów (park wodny czynny od 10:00 do zachodu słońca, akwarium otwarte od 10:00 do 21:00). **

Pasażerowie z Polski mogą cieszyć się jeszcze większą elastycznością i wygodą podróżowania do Dubaju, ponieważ linie Emirates zwiększają tego lata częstotliwość lotów do Warszawy – od 1 czerwca do pięciu tygodniowo (w każdy wtorek), szósty lot zostanie wprowadzony do rozkładu od 3 lipca (w każdą sobotę), a siódmy rejs w tygodniu od 2 sierpnia (w każdy poniedziałek). Dodatkowe loty zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zapewnią klientom lepszą łączność z / do Warszawy przez Dubaj. Loty Emirates do Polski będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER. Bilety można rezerwować na emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates lub w biurach podróży. Aby polscy klienci mogli jak najlepiej skorzystać z pobytu w Dubaju, linie Emirates oferują różne opcje godzinowe podróży – popołudniowe wyloty z Dubaju oraz przyloty z Warszawy wczesnym rankiem. Na przykład we wtorki samolot Emirates EK177 wyleci z Dubaju o 15:25 lądując w Warszawie o 19:30 czasu lokalnego. Lot powrotny EK178 wystartuje z Warszawy o 21:40 z lądowaniem w Dubaju o 05:25 czasu lokalnego.

Linie Emirates bezpiecznie wznowiły loty do ponad 90 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci

Nowoczesne centrum linii lotniczych, Dubaj, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje i międzylądowanie. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży. Klienci mogą korzystać z ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, a także spróbować wielodaniowych posiłków inspirowanych różnymi kuchniami świata oraz bezpłatnych napojów w każdej klasie.

Related posts
Podróże

Czy warto wybrać ponton w twardym dnem?

Marzysz o spokojnym wodnym rejsie czy ekscytującej rywalizacji wędkarskiej? Wybór odpowiedniego…
Read more
Podróże

Co zalicza się do specjalistycznego sprzętu ratowniczego?

Ratownictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania i wiedzy, ale…
Read more
Podróże

Jak wybierać dobre miejsca na noclegi dla grup?

Rezerwując noclegi dla grupy, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Jak wybrać…
Read more

Dodaj komentarz