Podróże

Polskie gwiazdy stawiają na hiszpańskie kurorty

Polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii zaczęło współpracę z osobami ze świata mediów. W gronie osób współpracujących z tripinvest są m.in. Monika Richardson czy Jan Wieczorkowski. Marka finalizuje rozmowy z kolejnymi znanymi osobistościami.

Miłość kwitnie na hiszpańskich plażach

Znane polskie gwiazdy postawiły w tym roku na wakacje w słonecznej Hiszpanii. Dziennikarka Monika Richardson wraz ze swoim partnerem Konradem Wojterkowskim spędzili wakacje na wybrzeżu Costa Blanca, słynącym z popularnych kąpielisk. Lazurowa woda, białe piaszczyste plaże, malownicze domki oraz łagodny, śródziemnomorski klimat to udany przepis na cudowne wakacyjne przeżycia. Aktorka i dziennikarka doceniła uroki hiszpańskiego raju. Słoneczna pogoda utrzymująca się przez cały rok przyciąga Polaków, zainteresowanych nieruchomościami za granicą. „Pomagamy spełniać marzenia rodaków o mieszkaniu w ciepłym, pełnym słońca kraju. Rok do roku notujemy dynamiczny wzrost zapytań o nieruchomości w rajskich regionach od Costa Blanca, aż po Costa del Sol. Coraz więcej Polaków myśli o dywersyfikacji źródeł przychodu, zwłaszcza w czasach pandemii koronawirusa. Dynamicznie rozwijający się rynek turystyczny oraz rynek nieruchomości przyciągają inwestorów” – komentuje Damian Juszczyk, Marketing Manager tripinvest, agencji hiszpańskich nieruchomości dla polskich klientów.

Hiszpański rynek nieruchomości w ogniu pytań Macieja Orłosia

Pod koniec maja na profilu tripinvest na Facebooku odbył się webinar, który poprowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny – Maciej Orłoś. Podczas spotkania online internauci mogli dowiedzieć się, dlaczego warto zamieszkać w Hiszpanii, jaka jest rentowność inwestycji na tamtejszym rynku, a także, jak epidemia koronawirusa wpłynęła na lokalny rynek nieruchomości. „Pan Maciej po mistrzowsku poprowadził webinarium, które było treściwe jak paella. Nasi widzowie na Facebooku otrzymali kompendium informacji, które przybliżyło im realia hiszpańskiego segmentu nieruchomości. Cieszę się, że nasza współpraca układa się pomyślnie i cały czas się zacieśnia” – podsumowuje Damian Juszczyk. Warto wspomnieć, że były prowadzący Teleexpressu jest posiadaczem akcji marki tripinvest, będącej własnością Vela Poland S.A. W tym miesiącu rusza kampania crowfundingowa, która pozwala stać się współwłaścicielem i posiadaczem akcji lidera na rynku sprzedaży hiszpańskich nieruchomości polskim klientom. Więcej informacji o „Najlepszej inwestycji pod słońcem”, wraz z możliwością zapisania się na newsletter, na stronie akcjetripinvest.pl.

Related posts
Podróże

Czy warto wybrać ponton w twardym dnem?

Marzysz o spokojnym wodnym rejsie czy ekscytującej rywalizacji wędkarskiej? Wybór odpowiedniego…
Read more
Podróże

Co zalicza się do specjalistycznego sprzętu ratowniczego?

Ratownictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania i wiedzy, ale…
Read more
Podróże

Jak wybierać dobre miejsca na noclegi dla grup?

Rezerwując noclegi dla grupy, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Jak wybrać…
Read more

Dodaj komentarz