Wiadomości

Zamek antywłamaniowy Gerda do drzwi

Zamki antywłamaniowe pomagają zabezpieczyć mieszkanie lub firmę i mienie przed kradzieżą, dając ochronę właścicielom i wszystkim domownikom. Najpopularniejsze wśród nich są zamki Gerda, które od lat są najchętniej wybierane i uważane za najlepsze zabezpieczenia. Nic dziwnego, Gerda to wiodąca marka, która proponuje nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony domów, magazynów i przedsiębiorstw.

Zamki wpuszczane i nawierzchniowe

Podstawowy podział zamków to na zamki wpuszczane i nawierzchniowe. Pierwsze montowane są wewnątrz drzwi, a drugie, jak sama nazwa wskazuje na ich powierzchni. Zamki wpuszczane są najważniejszym zabezpieczeniem drzwi zewnętrznych, natomiast nawierzchniowe stosowane są jako dodatkowe zabezpieczenie. Zamki antywłamaniowe wpuszczane mają prosty mechanizm, który po przekręceniu klucza wpuszcza rygiel do wzmocnionego otworu w futrynie, co blokuje drzwi. Oczywiście im więcej bolców, tym lepsze zabezpieczenie. Zamek nawierzchniowy montuje się wewnątrz pomieszczenia, a zabezpieczenie stanowią bolce lub łańcuch, które uniemożliwiają otwarcie drzwi od zewnątrz.

Doskonała jakość

Najlepsze firmy ślusarskie takie jak https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/

od lat polecają zamki Gerda do montowania we wszystkich drzwiach, zarówno tych prywatnych, jak i firmowych. Doskonała jakość sprawia, że zamki są trwałe i mało awaryjne, co pozwala na ich bezproblemowe używanie przez wiele lat. Oczywiście wraz z upływem czasu, wpływem czynników atmosferycznych i brakiem konserwacji każdy zamek będzie się zużywał, ale przy wyborze Gerdy czas ten zdecydowanie się wydłuża. Dodatkowo właściwa pielęgnacja zamków może sprawić, że problemy nie wystąpią przez naprawdę długi czas.

Zamki Gerda wykonane są z niezwykłą precyzją i tylko przy użyciu materiałów najwyższych gatunków. Dzięki temu mechanizm chodzi lekko i bezproblemowo, a zamek jest niezwykle solidny i odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. To sprawia, że awarie występują niezwykle rzadko, a ich używanie jest bardzo wygodne.

System jednego klucza Gerda

Bardzo ciekawą propozycją wśród zamków antywłamaniowych jest system jednego klucza Gerda. To różnego rodzaju zamknięcia, które są tak wykonane, aby wszystkie można było otworzyć za pomocą jednego klucza. To zamawiający decyduje o ilości i rodzaju zamknięć, wśród których mogą być wkładki bębenkowe, kłódki, wkładki do zamków nawierzchniowych i przemysłowych. System jednego klucza jest niezwykle wygodny w użyciu, ogranicza ryzyko włamania i dorobienia kluczy bez wiedzy właściciela. Dodatkowo takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia, pozwalając na szybkie otwarcie wszystkich drzwi za pomocą jednego klucza.

Awaria zamka

W przypadku awarii zamków Gerda wystarczy wezwać na pomoc ślusarza. Dobry fachowiec poradzi sobie z każdym typem zamku i szybko usunie usterkę, niezależnie od jej rodzaju i przyczyny. Co więcej w razie potrzeby specjalista sprawnie wymieni zamek oraz pomoże dobrać najlepsze formy zabezpieczeń domu lub firmy przed włamaniem. Usługa awaryjnego otwierania zamków dostępna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, więc na pomoc można liczyć w każdej sytuacji.

Related posts
Wiadomości

Z czego powinien być wykonany zbiornik na sprężone powietrze?

Sprężone powietrze jest niezwykle wszechstronnym medium, które znajduje zastosowanie w wielu…
Read more
Wiadomości

Co wyróżnia krzesła w stylu skandynawskim?

Krzesła stylu skandynawskiego są obecnie jednym z najbardziej pożądanych elementów wyposażenia…
Read more
Wiadomości

Czym różnią się kontenery na gruz od pojemników na śmieci?

W dzisiejszych czasach, dbanie o środowisko naturalne i odpowiedzialne gospodarowanie odpadami…
Read more

Dodaj komentarz